Mikro Yazılım Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) Perakende Mağazacılık ve Toptan Dağıtım Otomasyonu Üretim Yönetimi Malzeme İhtiyaç Planlama Üretim Kaynakları Planlama MRP I MRP II FCP Sonlu Kapasite Planlama Endüstriyel Otomasyon PLC IoT Scada Robotik Endüstri 4 .0 OT/VT ÇÖZÜMLERİ Barkod Okuyucular El Terminalleri Termal Yazıcılar Fiyat Gör Barkod Yazıcılar Kiosk/Micro Kiosk ID/Kart Yazıcılar Mobil Yazıcılar Yazılım Geliştirme Faaliyetlerimiz Masaüstü Uygulamaları Web /Bulut Uygulamaları Web/Windows Servisleri Mobil (Android/iOS) Uygulamalar Gömülü Sistem Yazılımları e-Dönüşüm Çözümleri e-Fatura, e-Arşiv Fatura e-İrsaliye, e-SMM e-Mutabakat, e-Bordro e-Defter Hizmetlerimiz Teknik Destek Eğitim Desteği Bakım Onarım Proje Yönetimi Süreç Yönetimi Teknoloji Danışmanlığı Tasarım Ar-Ge

E-Fatura

Detay

E-Arşiv Fatura

Detay

E-İrsaliye

Detay

E-Mutabakat

Detay

E-Defter

Detay

E-İmza

Detay

Irgat

Detay

Teknoliva Bilişim Çözümleri

We have developed search strategies for leading brands to small and medium sized businesses across many industries in the UK and worldwide.

  • Access to the conference and a workshop.
  • Includes coffee, breakfast, lunch and open-bar.
  • Stick around for music, craft beer & cocktails.
E-Dönüşüm Uygulamaları Hakkında

2004 Yılı itibari ile başlayan “E-Dönüşüm” süreci hızla yaygınlaşıp genişliyor.

Ülkemizde elektronik imza ve zaman damgası düzenlemeleri ile 2004 yılında başlayan e-dönüşüm süreci, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-mutabakat uygulamaları ile kamu ve özel sektörde hızla yaygınlaşmış ve önemli sayılarda kullanıcıya ulaşmış bulunuyor.

“e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, KEP, E-Çek, E-Mutabakat” gibi sistemler kurumların hem yasal mevzuatlar gereği hemde sağladığı faydalar sayesinde vazgeçilmez uygulamalar arasında yerini almaktadır.

Peki e-dönüşüm uygulamaları nedir? Bizlere neler sağlıyor?

Mikro fly

İş süreçlerinizi verimli ve kârlı biçimde yönetirken bir yandan zamandan ve maliyetten tasarruf etmek istiyorsanız, doğru analiz ve raporlamalar sayesinde karar alma mekanizmanızı güçlendirip rekabette öne çıkmayı ve hatta en büyük olmayı hedefliyorsanız Mikro Fly’la tanışmanızın zamanı geldi demektir.

Mikro Jump

Sektörünüz hangisi olursa olsun, Mikro Jump ile tüm iş süreçlerinizi tek bir program üzerinden uçtan uca yönetir, rekabette bir adım öne çıkarsınız. Üstelik KOBİ’niz kontrollü olarak büyürken Mikro Jump da ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sisteme ekleyerek sizinle birlikte büyür.

Mikro Run

Eğer büyümek için koşuyorsanız iş süreçlerinizi eksiksiz olarak yönetmenizi sağlayan Mikro e-Run ile tanışın. Üstelik Mikro e-Run’ı dilerseniz kiralayabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.
Mutlu Müşterilerimiz

Teknoliva`s clients and their results are the best proof that our methodologies work. But we’ve also received numerous awards and praise from the media and our peers.

Haber veya Blog

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Bilgi Al
1
Bilgi Al
Emirhan KORLAR
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?