Bulut Sunucu nedir sorusuna, web uygulamalarınız, yazılım yüklemeleriniz, yedekleme, proje geliştirme, dosya senkronizasyonu, paylaşımı ve aktarımı gibi amaçlarla kullanılan son zamanlarda popüler olarak kullanılan hosting çözümlerinden sadece biri şeklinde cevap verebiliriz.

Bulut sunucu; web sitelerinin; kesintisiz çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için, birden fazla sunucudan oluşan ve bulut olarak adlandırılan bir sunucu kümesinde barındırılması şeklinde tanımlanabilir.

Projelerinizi kapasitenize göre ihtiyacınız kadar dilediğiniz kaynağı ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Kapasite aktarımında tüm işlemler dinamik olarak gerçekleşir. Bu farkı Teknoliva ile siz de yaşayabilirsiniz !

Teknoliva Bilişim’in üstün teknolojisiyle size ayırdığımız bulut sunucularınızla web sitelerinizin ihtiyacı olan gücü sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Hemen bugün bulut sunucunuzu kiralayarak, ziyaretçilerinize en yüksek performans ve en iyi deneyimi sunun.

Web siteniz ya da işletmeniz için en uygun bulut sunucu çözümü hakkında doğru karar vermek için destek ekibimizle görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

Yüksek Performanslı Teknoliva Bulut Sunucu İle Tanışın!

Yeşil Paket

Xeon Silver 1 Çekirdek 60 GB SSD 6 GB 25 Mbit
Teklif Al

Sarı Paket

Xeon Silver 2 Çekirdek 120 GB SSD 8 GB 25 Mbit
Teklif Al

Turuncu Paket

Xeon Silver 2 Çekirdek 180 GB SSD 12 GB Bellek 35 Mbit
Teklif Al

Kırmızı Paket

Xeon Gold 4 Çekirdek 240 GB SSD 16 GB Bellek 35 Mbit
Teklif Al

Beyaz Paket

Xeon Gold 6 Çekirdek 300 GB SSD 16 GB Bellek 50 Mbit
Teklif Al
Demo Talep Et !
1
Demo Talep Et !
Emirhan KORLAR
Merhaba !
Bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara!