Teknoliva
Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.
Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) Teknolojileri, Perakende Otomoasyon Sistemleri (POS) ve Kurumsal Kaynak Planmalası Sistemleri (ERP) konularında profesyonel çözümler ve ürünler geliştiren “Teknoliva Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.” müşterilerine katma değerli çözümler sunarak büyüme yolunda hızla ilerlemektedir.

Her geçen gün daha da büyüyen Teknoliva hizmet alanında ülkemizin gelişimine hatırı sayılır katkılar sağlayan önemli projeler gerçekleştirmektedir.

Hizmet Stratejisini “verimlilik ve performans” olarak tanımlayan Teknoliva, işletmelerin kurumsal yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümler üretmektedir. Farklı ölçekler için tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, sektörel yazılımlar, iş zekâsı ve e-Devlet uygulamaları gibi çözümler, bu hedefteki örnek çalışmalara temel olmaktadır.

Sadece bugün için değil yarınlar içinde iş çözümlerini farklı platformlarda (masaüstü, Web, Mobil) geliştirerek iş süreçleri ve kaynak planlaması konularında en etkin çözümler geliştirilmektedir.

İstanbul merkez ofisi ile satış ve destek faaliyetlerini yürütürken Ar-Ge Faaliyetleri nedeni ile Sakarya Üniversitesi bünyesindeki Teknoloji Geliştirme Bölgesi replika rolex ofisinde Sakarya ili ve çevresindeki bölgelere doğrudan hizmetlerini sunmaktadır.

Teknoliva güçlü ulusal ve uluslararası iş ortakları ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı projelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Demo Talep Et !
1
Demo Talep Et !
Emirhan KORLAR
Merhaba !
Bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara!