Oops...
Slider with alias home-3 not found.

E-Fatura

Detay

E-Arşiv Fatura

Detay

E-İrsaliye

Detay

E-Mutabakat

Detay

E-Defter

Detay

E-İmza

Detay

Irgat

Detay

Teknoliva Bilişim Çözümleri

We have developed search strategies for leading brands to small and medium sized businesses across many industries in the UK and worldwide.

  • Access to the conference and a workshop.
  • Includes coffee, breakfast, lunch and open-bar.
  • Stick around for music, craft beer & cocktails.

TANITIM VİDEO

E-Dönüşüm Uygulamaları Hakkında

2004 Yılı itibari ile başlayan “E-Dönüşüm” süreci hızla yaygınlaşıp genişliyor.

Ülkemizde elektronik imza ve zaman damgası düzenlemeleri ile 2004 yılında başlayan e-dönüşüm süreci, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-mutabakat uygulamaları ile kamu ve özel sektörde hızla yaygınlaşmış ve önemli sayılarda kullanıcıya ulaşmış bulunuyor.

“e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, KEP, E-Çek, E-Mutabakat” gibi sistemler kurumların hem yasal mevzuatlar gereği hemde sağladığı faydalar sayesinde vazgeçilmez uygulamalar arasında yerini almaktadır.

Peki e-dönüşüm uygulamaları nedir? Bizlere neler sağlıyor?

Mikro fly

İş süreçlerinizi verimli ve kârlı biçimde yönetirken bir yandan zamandan ve maliyetten tasarruf etmek istiyorsanız, doğru analiz ve raporlamalar sayesinde karar alma mekanizmanızı güçlendirip rekabette öne çıkmayı ve hatta en büyük olmayı hedefliyorsanız Mikro Fly’la tanışmanızın zamanı geldi demektir.

Mikro Jump

Sektörünüz hangisi olursa olsun, Mikro Jump ile tüm iş süreçlerinizi tek bir program üzerinden uçtan uca yönetir, rekabette bir adım öne çıkarsınız. Üstelik KOBİ’niz kontrollü olarak büyürken Mikro Jump da ihtiyaç duyduğunuz özellikleri sisteme ekleyerek sizinle birlikte büyür.

Mikro Run

Eğer büyümek için koşuyorsanız iş süreçlerinizi eksiksiz olarak yönetmenizi sağlayan Mikro e-Run ile tanışın. Üstelik Mikro e-Run’ı dilerseniz kiralayabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.
Mutlu Müşterilerimiz

Teknoliva`s clients and their results are the best proof that our methodologies work. But we’ve also received numerous awards and praise from the media and our peers.

Haber veya Blog

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text.

Demo Talep Et !
1
Demo Talep Et !
Emirhan KORLAR
Merhaba !
Bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara!