Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir.

Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel bu yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir.

Elektronik ödeme sistemlerinde, POS üretimi ve satışında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Ingenico, güvenli ödeme konusunda dünyanın en iddialı kredi kartı terminallerini üretmektedir ve bu alanda lider şirket konumundadır.

2007 yılında, 1998 yılından beri distribütörü olan firmayı satınalarak Türkiye pazarına doğrudan giriş yapan Ingenico, Türkiye’yi yeni pazarlara açılma konusunda bir üs olarak değerlendirmektedir.

Zebra, perakende, sağlık hizmetleri, ulaşım ve lojistik, imalat ve diğer sektörlerde ileri hatta çalışanlara performans üstünlüğü sunar. Böyle bir üstünlük müşteri memnuniyeti, hastalar için faydalar ve çok olumlu ticari sonuçlar sağlar.

Kurumsallığın zirvesinde bir öncü olarak olarak sunduğumuz ürünler, yazılımlar, hizmetler, analitikler ve çözümlerim, insanları, varlıkları ve verileri akıllı bir biçimde birbirlerine bağlar. Sektörde onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde, ileri hattaki kullanıcılar ve iş yerleri düşünülerek, size hareket halindeki operasyonları en iyi seviyeye çıkarmak ve önemli iş kararları almak için gereken en iyi eylem konusunda rehberlik sunmak için tasarım yaparız.

100 ülkede bulunan 10.000’in üzerindeki iş ortağımız sayesinde, müşterilerimizin üstünlüğü ele geçirmelerine yardımcı olacak, sektöre özel çözümler sunmaya kendimizi adadık.

Microsoft

Microsoft dünyanın en büyük yazılım ve teknoloji şirketlerinden birisidir. İşletim sistemleri, Sunucu yazılımları ve bir çok alan da yazılım ve teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Yüzlerce ülkede ve onlarca dil ile yayınlanan Microsoft yazılımları konusunda siz kıymetli işletmeler için Satış ve satış sonrası hizmetler konusunda iş ortaklığı yürütüyoruz.

Demo Talep Et !
1
Demo Talep Et !
Emirhan KORLAR
Merhaba !
Bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara!